Laserová epilace diodovým laserem


Laserová epilace diodovým laserem je nejmodernější metodou odstraňování chloupků s bezvadnou pověstí. Jeho vlnová délka je 808-810 nm, což je mnohem více než u jiných typů laserů. Nová generace přístrojů EPILA je navíc jediným přístrojem na trhu, který kombinuje osvědčenou technologii 808nm diodového laseru s radiofrekvenční energií, díky čemuž přístroj EPILA dokáže efektivně, a hlavně bezpečně odstranit chloupky všech odstínů pro všechny typy pleti (typ I.-VI.). Laser je doplněn o výkonnou bipolární Radiofrekvenci, která pracuje společně s laserem. Jde o první diodový laser kombinující dva zdroje energie, zajišťující účinnější bezpečnější ošetření. Pigment, který se nachází v chlupovém folikulu, absorbuje laserový paprsek. Pokud je chloupek světlejší, působí na něj zároveň radiofrekvenční vlnění, působící v hlubších vrstvách, kde likviduje kořínek včetně cibulky. Laser disponuje speciální koncovkou, která kontinuálně ochlazuje pokožku a tím je ošetření téměř bezbolestné. Laser byl certifikován a testován ve společnosti SGS ve Velké Británii. Výrobce je držitelem certifikátem FDA a CE pro laserovou epilaci. Moderní epilace pomocí diodového laseru je téměř bezbolestná a vedlejší účinky jsou sníženy na nulu – je prostě nemožné se spálit.


Kosmetické služby


Od nepaměti se ženy snažily vypadat co nejkrásněji a mladší. Jak ale napravit chyby přírody a změny vzhledu související s věkem? Získání požadovaných kosmetických účinků není snadný úkol, který vyžaduje úsilí různých věd. V našem kosmetickém studiu se uchýlíme k terapeutické kosmetologii, která nám umožňuje dosáhnout zpomalení procesu stárnutí a omlazujícího účinku speciálním působením na pokožku. Například následující metody pomohou dosáhnout požadovaných výsledků v boji proti defektům: aparatní neboli přístrojová kosmetologie, ultrazvuk, laserové techniky, různé metody čištění, injekce. Pomocí různých druhů peelingů, masek, mezoterapie atd. je možné se vyrovnat s vráskami, kožními útvary, stařeckými skvrnami, rozšířenými cévkami, striemi, celulitidou, nadměrným ukládáním tuku a mnoho dalšího. Bez ohledu na povahu kosmetických procedur jsou prioritami našeho studia sterilita, neinvazivita, hypoalergennost a pozornost ke změnám souvisejícím s věkem. Používáme kosmeceutika, která prošla klinickými testy a jsou schválena pro použití na evropském trhu.


Peče o tělo


Každá žena chce vypadat dokonale. Péče o krásu vlastního těla se již dávno změnila z luxusu v nutnost. Pravidelná domácí péče o tělo je základem ideální postavy. Procedury v salonu vám však umožňují dosáhnout požadovaného výsledku mnohem rychleji a efektivněji. Když mluvíme o péči o tělo v prostorách našeho kosmetického studia, mluvíme o profesionálním přístupu, který kombinuje přístrojovou kosmetologii s kosmetickými přípravky. Taková vysoce účinná manipulace dokáže vyřešit několik lokálních problémů najednou, od odstranění otoků, odstranění ochablé kůže až po odstranění celulitidy. Nabízíme patentované systémy pro léčbu celulitidy, studené a teplé zábaly, mezoterapii těla a vlasové pokožky, enzymatický tělový peeling a mnoho dalšího. V našem studiu si také můžete zakoupit produkty domácí péče, které vám umožní dosáhnout požadovaného efektu mnohem rychleji.